Płatności

Klient ma do wyboru następujące formy płatności:

Forma płatności: Wysokość dopłaty (brutto):
a) przelew na konto  0 PLN
b) PayU  2,5% wartości zamówienia
c) za pobraniem 25 PLN

W zależności od wyboru formy płatności system automatycznie doliczy dopłatę do wartości zamówienia (ostateczna kwota będzie widoczna przy składaniu zamówienia).

Zamówienie zostanie skierowane do dalszej realizacji wyłącznie po otrzymaniu należności, chyba, że wybrana została opcja "za pobraniem".

Tradycyjny przelew na konto

Dane do przelewu otrzymają Państwo na adres e-mail podany podczas zakupów, po złożeniu zamówienia w sklepie. Numer konta, na który należy dokonać płatności:

Entrada.com.pl spółka cywilna
Katarzyna Kałek Emilia Żółtkowska
ul. Kądziołeczki 45/2
02-850 Warszawa
Nip 9512427864
Raiffeisen Polbank:
52 1750 0012 0000 0000 3620 6454
tytułem: imię i nazwisko lub nr zamówienia

Płatności należy dokonać w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia. Brak zrealizowania płatności w wyznaczonym terminie skutkuje anulowaniem zamówienia (termin wykonania takiego przelewu należy liczyć do momentu wpływu środków na rachunek bankowy sklepu). Informacja o anulowaniu zostanie wysłana na adres mailowy podany podczas rejestracji. Po pozytywnej weryfikacji płatności, zamówienie zostanie skierowane do realizacji. Klient zostanie poinformowany o tym, za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Płatność elektroniczna

W przypadku wyboru płatności przez system PayU Państwa zamówienie zostanie automatycznie przekierowane do systemu płatności on-line i po jej zrealizowaniu zostanie wystawiony paragon. Dokonać zapłaty można kartą kredytową lub szybkim przelewem elektronicznym. Transakcje obsługiwane przez serwis zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wymiana informacji pomiędzy sklepem a bramkami jest szyfrowana w oparciu o technologie SSL. Płatność za pośrednictwem systemu PayU powinna być dokonana w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane. Informacja o anulowaniu zostanie wysłana na adres mailowy podany podczas rejestracji. Wartość dopłaty za usługę została podana w tabeli powyżej.

Za pobraniem (przy odbiorze w dostawie kurierskiej)

Przesyłka "za pobraniem" jest możliwa tylko przy zamówieniu nie przekraczającym kwoty 3000zł. Zapłata następuje gotówką spedytorowi firmy kurierskiej w miejscu dostawy. Należy przygotować wyliczoną kwotę dla kuriera. Wartość dopłaty za usługę została podana w tabeli powyżej.
Wszystkie podane metody i koszty z tym związane dotyczą transakcji z dostawą na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Dostawy zagraniczne realizowane są wg indywidualnych uzgodnień.