Kitchen Helper 3 w 1

695,00 zł
Brutto

Kolor boków
Kolor poprzeczek
Ilość

Kitchen Helper 3 w 1 to rodzaj zabezpieczonego podestu, który umożliwia dziecku uczestniczenie w wielu kuchennych czynnościach. Dzięki niemu maluch nie tylko widzi, co dzieje się przy blacie roboczym. Może również sięgać po różne produkty i próbować swoich sił w przygotowywaniu posiłku. Mebel posiada także funkcję zjeżdżalni oraz teatrzyku.

Kitchen helper, znany również pod nazwą learning tower, jest specjalnym drewnianym meblem, ułatwiającym dziecku asystowanie przy pracach w kuchni. Można go dostawić do dowolnej części mebli, od blatu po zlew. Własne, podwyższone stanowisko do pracy sprawia, że dziecko od najmłodszych lat wprawia się w arkana sztuki kulinarnej. Obserwuje i naśladuje czynności dorosłych, ucząc się układania na talerzu, mycia warzyw, mieszania składników lub ugniatania ciasta. Kitchen helper świetnie nadaje się również do spożywania posiłków. Dziecko, które odkryło frajdę z chodzenia, chętnie jada w pozycji stojącej.

Mebel jest przeznaczony dla dziecka, które opanowało chodzenie. Wejście do środka ułatwia niewielki schodek. Zabezpieczony podest posiada trzy regulacje wysokości. Mebel rośnie więc wraz z jego użytkownikiem. Można go wykorzystać jako zjeżdżalnię dzięki dodatkowej płycie, dostępnej w zestawie. Jej wysokość stabilizuje się na dwóch poziomach. Ze względu na dekoracyjność kitchen helpera, nadaje się on także do zabaw w teatrzyk lub sklep.

Learning tower jest przeznaczony do samodzielnego montażu przy wykorzystaniu specjalnie wyprofilowanych otworów. Jego boki wykonano ze sklejki o 15 mm grubości, natomiast cztery poprzeczki ze sklejki 12 mm. Podest, stopień to laminowany MDF 12 mm, zjeżdżalnia 16 mm.

Wysokość: 90 cm

Wymiary na górze: szerokość 46 cm, głębokość: 33 cm

Wymiary podstawy: szerokość 66 cm, głębokość: 51 cm

Czas realizacji 5-6 dni roboczych

Do produkcji zostało wykorzystane drewno, które pochodzi z certyfikowanych obszarów leśnych.

Malowane farbami przyjaznymi dla środowiska posiadającymi rekomendację ,,Polskiego Towarzystwa     Alergologicznego”.

Projektowane i produkowane w Polsce.

Produkty chronione są jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerami RCD od 005796679-0001 do 005796679-0008.

Kitchen Helper 3 w 1

Opis

Waga [kg]
8
Kolor boków
biały, perłowy szary, błękit, pudrowy róż, mięta, lila, wanilia, naturalne drewno
Kolor poprzeczek
biały, perłowy szary, błękit, pudrowy róż, mięta, lila, wanilia, naturalne drewno
Wymiary na górze
szerokość 46 cm, głębokość 33 cm
Wymiary podstawy
szerokość 66 cm, głębokość 51 cm
Cechy
3 regulacje wysokości podestu; 2 regulacje wysokości zjeżdżalni, łatwy montaż, szerokie zastosowanie