Parawan - biurko

850,00 zł
Brutto

Mebel o wielu możliwościach. Komfortowy i praktyczny model. Biurko będące miejscem do codziennej pracy i zabawy. Miejsce do tworzenia i przechowywania dziecięcych skarbów. Biurko można w kilka chwil pozbawić półki i stworzyć z niego klasyczny parawan. Przy zastosowaniu dodatkowych półek można jego funkcję zmienić w regał lub domek dla lalek. Szeroka kolorystyka do wyboru pozwoli na wykreowanie unikatowego zestawu pasującego do Twojego wnętrza.

Kolor parawanu
kolor półki
Ilość

Parawan-biurko to idealne miejsce do dziecięcej zabawy oraz pracy. Składa się z blatu o regulowanej wysokości oraz skrzydeł parawanu, dającego osłonę z trzech stron. Tworzy intymny kącik do tworzenia prac plastycznych, ręcznych robótek oraz przechowywania dziecięcych skarbów. Parawan-biurko to niewielka modyfikacja wersji podstawowej produktu. Do czterech skrzydeł mobilnej ścianki dodano jedną półkę. Jej wysokość można regulować, mocując półkę na niższej lub wyższej kondygnacji. Elementy łączenia nakłada się w odpowiednie wycięcia. Montaż i demontaż nie wymaga stosowania narzędzi, gwoździ i podobnych elementów. Biurko można w kilka chwil pozbawić półki i stworzyć z niego klasyczny parawan. Przy zastosowaniu dodatkowych półek można jego funkcję zmienić w regał lub domek dla lalek. Ostatnia opcja wymaga dodatkowo pionowych przegródek. Parawan-biurko posiada osłonę z trzech stron i wygodny dostęp dla dziecka przy czwartym boku. Mebel posiada identyczny motyw dekoracyjny jak parawan. Do biurka polecamy Krzesło-Domek, które stanowi komplet. Został wykonany z liściastej sklejki o grubości 15 mm, pomalowanej ręcznie. Półkę zrobiono ze sklejki o grubości 12 mm. Elementy wycinane obrobiono ręcznie, pozbawiając ich kantów oraz drzazg. Do parawanu-biurka idealnie pasuje krzesło, wykonane w podobnej stylistyce. Produkt jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru. W cenie mebla jest spersonalizowany grawerunek z imieniem dziecka.

Wysokość: 120 cm

Szerokość: 84 cm

Głębokość: 42 cm

Waga: 18 kg

Czas realizacji 5-6 dni roboczych

 Do produkcji zostało wykorzystane drewno, które pochodzi z certyfikowanych obszarów leśnych.

Malowane farbami przyjaznymi dla środowiska posiadającymi rekomendację ,,Polskiego Towarzystwa    Alergologicznego”.

Projektowane i produkowane w Polsce.

Produkt chroniony jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerem RCD 005796679-0002.

Parawan - biurko

Opis

Wysokość
120 cm
Szerokość
84 cm
Głębokość
42 cm
Waga [kg]
17
Cechy
blat o regulowanej wysokości, funkcjonalność: biurko, parawan, regał, łatwy montaż i demontaż, wybór kolorystyki
Wysokość blatu biurka
49,5 cm

Zobacz także