Parawan - regał

1 075,00 zł
Brutto

Parawan-regał to kolejna ewolucja ozdobnej, wielofunkcyjnej przegrody posiadającej identyczny motyw dekoracyjny stanowiący ciąg kamienic z estetycznie zarysowanymi dachami. To regał do przechowywania zabawek, książek oraz wszystkich skarbów należących do dziecka. Jednocześnie to parawan, który w razie potrzeby zapewni intymność podczas zabawy lub snu.

Kolor parawanu
Kolor półek
Ilość

Parawan-regał to atrakcyjny mebel do przechowywania dziecięcych zabawek oraz innych skarbów malucha. Posiada cztery półki dołączone do skrzydeł parawanu. Całość tworzy stabilną konstrukcję nie tylko do przechowywania przedmiotów, ale również wielu kreatywnych zabaw. Parawan-regał to kolejna ewolucja ozdobnej, wielofunkcyjnej przegrody. Jego bazę stanowi parawan z czterema skrzydłami, do którego dodano cztery półki. Ich krawędzie są mocowane w otworach, znajdujących się w parawanie. Dolna część mebla tworzy nieco większe wnęki niż górna. Regał posiada identyczny motyw dekoracyjny jak parawan - to ciąg kamienic z estetycznie zarysowanymi dachami. Mebel można w kilka chwil zmontować oraz rozmontować bez stosowania dodatkowych narzędzi. W opcji rozbudowanej przekształca się w domek dla lalek. Przy wyjęciu trzech półek zyskuje się wygodne biurko. Regał pozbawiony półek oraz przegródek ponownie staje się parawanem, mobilną ścianką. Skrzydła parawanu-regału wykonano z liściastej sklejki o 15 mm grubości. Półki oraz przegrody to sklejka grubości 12 mm. Materiały te są malowane ręcznie przed wycięciem dekoracji, dzięki czemu w zagłębieniach ozdób widać strukturę drewna. Parawan-regał doskonale komponuje się z pozostałymi meblami. Tworzy również piękne aranżacje w zestawieniu z oświetleniem punktowym. W cenie mebla wliczono grawerunek z imieniem dziecka.

Wysokość: 120 cm

Szerokość: 84 cm

Głębokość: 42 cm

Waga: 26 kg

Do produkcji zostało wykorzystane drewno, które pochodzi z certyfikowanych obszarów leśnych.

Malowane farbami przyjaznymi dla środowiska posiadającymi rekomendację ,,Polskiego Towarzystwa Alergologicznego”.

Projektowane i produkowane w Polsce.

Produkt chroniony jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerem RCD 005796679-0003.

Parawan - regał

Opis

Wysokość
120 cm
Szerokość
84 cm
Głębokość
42 cm
Waga [kg]
26
Cechy
łatwy montaż i demontaż, wybór kolorystyki, 4 półki, dwie funkcje: regał i parawan