Parawan - domek

1 225,00 zł
Brutto

Parawan Domek dla lalek to wielofunkcyjny mebel 4 w 1, który rośnie wraz z potrzebami dziecka. Łatwy montaż i demontaż pozwoli na zmiany w zależności od potrzeby od parawanu poprzez biurko, regał czy domek dla lalek. Estetyczny design, prosta forma, piękne kolory!

Kolor parawanu
Kolor półek
Ilość

Parawan Domek dla lalek to wielofunkcyjny mebel, który rośnie wraz z potrzebami dziecka. Jest idealny do codziennych, dziecięcych zabaw. Może posłużyć jako parawan, parawan-biurko, parawan-regał oraz parawan-domek dla lalek. Tworzą go czteroskrzydłowy parawan oraz półki i pionowe przegrody, oddzielające wnęki. Parawan 4 w 1 to najbardziej zaawansowana wersja parawanu. Składają się na niego cztery ścianki mobilnej przegrody, do których dołączono półki. Uzupełnieniem całości są pionowe przegródki, dzięki którym mebel zyskuje wiele wnęk. To idealna baza do stworzenia teatru lub domku dla lalek. Mebel w takiej wersji może również służyć do przechowywania zabawek oraz innych dziecięcych skarbów. Parawan 4 w 1 można montować i demontować bez użycia narzędzi oraz innych dodatków. Poszczególne elementy są dopasowane do szczelin, wyciętych w skrzydłach parawanu. Po wyjęciu pionowych przegródek można uzyskać regał. Jeśli usunie się z niego kolejne trzy półki, powstanie biurko. Rozłożenie wszystkich dodatkowych elementów powoduje, że mebel staje się klasyczną przegrodą do pokoju. Skrzydła parawanu wykonano z liściastej sklejki o grubości 15 mm, półki oraz przegródki do domku dla lalek to sklejka o grubości 12 mm. Materiały te są ręcznie malowane przed wycinaniem ozdób. Dzięki temu zyskano efekt naturalnego przekroju drewna. Mebel doskonale komponuje się z pozostałymi produktami. Wyjątkowo atrakcyjnie prezentuje się w wersji oświetlonej światłem punktowym. Parawan można wygrawerować imieniem dziecka. Usługa jest wliczona w cenę produktu.

Mebelki ze sklejki to miły dodatek do Parawanu 4 w 1, czyli Domku dla Lalek. Wykonano je z części sklejki liściastej, pozostałych po produkcji mebli. Poszczególne elementy mogą mieć niewielkie niedoskonałości, jak dziurka lub mała krzywizna. Zestaw zawiera 10 elementów mebelków różnego typu w kolorach pastelowych lub naturalnego drewna.

Wysokość: 120 cm

Szerokość: 84 cm

Głębokość: 42 cm

Waga: 28 kg

Czas realizacji 5-6 dni roboczych

Do produkcji zostało wykorzystane drewno, które pochodzi z certyfikowanych obszarów leśnych.

Malowane farbami przyjaznymi dla środowiska posiadającymi rekomendację ,,Polskiego Towarzystwa Alergologicznego”.

Projektowane i produkowane w Polsce.

Produkt chroniony jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerem RCD 005796679-0004.

Parawan - domek

Opis

Wysokość
120 cm
Szerokość
84 cm
Głębokość
42 cm
Waga [kg]
28
Cechy
mebel 4 w 1, pełni funkcję parawanu, regału, biurka oraz zabawki: domku dla lalek, dostępny w wielu kolorach, łatwy montaż i demontaż