Parawan wielofunkcyjny

775,00 zł
Brutto

Parawan wielofunkcyjny pełni rolę przegrody, która pozwala na wyodrębnienie przestrzeni dla dziecka. Zapewnia intymną, wydzieloną strefę, która zapewnia niezakłócony wypoczynek czy zabawę. Mebel po dodaniu pomocniczych elementów zyskuje dodatkowe funkcje. Ta mobilna i ruchoma ścianka może stać się biurkiem, regałem lub domkiem dla lalek oraz mebelków do zabawy.

Kolor parawanu
Ilość

Parawan wielofunkcyjny to mebel, który rośnie wraz z dzieckiem, czyli może spełniać kilka zadań. Nadaje się na przegrodę w pokoju dziecięcym, ale po dodaniu dodatkowych elementów zyskuje dodatkowe funkcje. Ta mobilna ścianka może w kilka chwil zmienić się w biurko, regał lub domek dla lalek. Stanowi również atrakcyjną ozdobę pokoju. Parawan to mobilna ścianka o ruchomych skrzydłach. Można go wykorzystać w pokoju dziecięcym jako przegrodę poszczególnych stref, na przykład odpoczynku, zabawy czy nauki ale również do oddzielenia pokoju rodzeństwa. Nadaje się również do innego pomieszczenia, w którym przebywają dzieci. Osłoni kącik, przeznaczony dla malucha, zapewniając mu intymność podczas zabawy. Parawan tworzą cztery panele, połączone łącznikami. Jako motyw dekoracyjny wykorzystano w nich szereg kamienic z wyciętymi drzwiami i oknami. Mebel jest wielofunkcyjny - można do niego dokupić dodatkowe elementy. Po dodaniu jednej półki powstaje efektowne, częściowo zasłonięte biurko. W wersji z półkami mebel zmienia się w regał, a po dodaniu pionowych ścianek w domek dla lalek. Do poszczególnych okien i drzwi można dodać urocze zasłonki. Całość wykonano z ręcznie malowanej liściastej sklejki o grubości 15 mm. W wyciętych, wygładzonych detalach widać naturalny rysunek drewna. Parawan nie posiada elementów ostrych i niebezpiecznych. Jest mebelkiem stosunkowo ciężkim, dlatego zabawa przy nim powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej. Produkt jest dostępny w kilku atrakcyjnych kolorach do wyboru. Parawan można ozdobić grawerunkiem z imieniem dziecka. Usługa jest wliczona w cenę produktu.

Wysokość: 120 cm

Szerokość: 160 cm

Waga: 15 kg

Czas realizacji 5-6 dni roboczych

Do produkcji zostało wykorzystane drewno, które pochodzi z certyfikowanych obszarów leśnych.

Malowane farbami przyjaznymi dla środowiska posiadającymi rekomendację ,,Polskiego Towarzystwa Alergologicznego”.

Projektowane i produkowane w Polsce.

Produkt chroniony jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerem RCD 005796679-0001.

Parawan wielofunkcyjny

Opis

Wysokość
120 cm
Szerokość
84 cm
Głębokość
42 cm
Waga [kg]
14
Cechy
optymalne wymiary, szerokie zastosowanie, wybór koloru, łatwy montaż, ruchome skrzydła