Krzesło - domek

265,00 zł
Brutto

Krzesło domek ze zjeżdżalnią to wielofunkcyjna zabawka, która wyrabia u dziecka spostrzegawczość oraz precyzję. Całość składa się z drewnianego siedziska, oparcia oraz boków do podpierania rąk. Mają one kształt fasady domu z kominem. Mebel służy do siedzenia, a jego rozmiar idealnie pasuje do Stolika Rondo lub Parawanu Biurka. Montaż krzesełka zajmuje kilka chwil i nie wymaga użycia żadnego narzędzia. Jego poszczególne elementy wystarczy nałożyć w odpowiednie wycięcia.

Kolor boków
Kolor elementów wewnętrznych
Ilość

Krzesło Domek to wielofunkcyjna zabawka ze zjeżdżalnią. Jest to krzesło z oparciem i wyciętymi ozdobami, które nadają mu również funkcję zjeżdżalni lub dwupiętrowego garażu. Może być wykorzystany do stworzenia domowego mini placu zabaw. Jako element, służący do siedzenia, pasuje rozmiarem do Stolika Rondo oraz Parawanu-Biurka.

Krzesło Domek ze zjeżdżalnią to pomysł na kreatywną zabawę malucha. Jego wielofunkcyjność wyrabia u dziecka spostrzegawczość oraz precyzję. Całość składa się z drewnianego siedziska, oparcia oraz boków, do podpierania rąk. Mają one kształt fasady domu z kominem. Mebel służy do siedzenia, jego rozmiar idealnie pasuje do Stolika Rondo lub Parawanu-Biurka. Krzesło Domek pełni również funkcję zabawki. Wystarczy dostawić do jednego z dwóch, symetrycznie wyciętych otworów zjeżdżalnię, aby zyskać piętrowy garaż lub wysoką zjeżdżalnię. Łukowate dekoracje są ręcznie obrabiane. Mebel stanowi samodzielny element do zabawy, można go łączyć również z innymi propozycjami tworząc domowy plac zabaw. Montaż krzesełka zajmuje kilka chwil i nie wymaga użycia żadnego narzędzia. Jego poszczególne elementy wystarczy nałożyć w odpowiednie wycięcia. Boki krzesła wykonano ze sklejki liściastej o grubości 12 mm, siedzisko i oparcie to sklejka o grubości 10 mm. Domek Krzesło jest dostępny w odcieniach pastelowych oraz naturalnego drewna. Do każdego egzemplarza dołączona jest zjeżdżalnia. 

Wysokość krzesła: 54,5 cm

Wysokość siedziska: 29 cm

Wymiary siedziska: 

  • szerokość - 29 cm
  • głębokość - 32,5 cm

Czas realizacji 5-6 dni roboczych

Do produkcji zostało wykorzystane drewno, które pochodzi z certyfikowanych o obszarów leśnych.

 Malowane farbami przyjaznymi dla środowiska posiadającymi rekomendację ,,Polskiego Towarzystwa Alergologicznego”.

Projektowane i produkowane w Polsce.

Produkty chronione są jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerami RCD od 005796679-0001 do 005796679-0008.

Krzesło - domek

Opis

Cechy
mebel 2 w 1, pełni funkcję siedziska oraz zabawki (zjeżdżalnia w komplecie), wybór koloru, łatwy montaż
Wysokość krzesła
54,5 cm
Wysokość siedziska
29 cm
Wymiary siedziska
szerokość: 29 cm; głębokość: 32,5 cm

Zobacz także