Domek - Rotunda

245,00 zł
Brutto

Drewniana, stabilna i wytrzymała zabawka dla Dzieci, która pełni również funkcję półek i schowków na skarby Malucha. Pomaga w utrzymaniu porządku czy segregowaniu zabawek, co w dalszym etapie kształcenia okaże się pomocne. Zaokrąglone brzegi półki zostały dodatkowo wygładzone, aby zapewnić bezpieczeństwo w użytkowaniu. Domek jest łatwy w montażu i nie wymaga narzędzi.

Kolor elementów pionowych
Kolor elementów poziomych
Ilość

Domek Rotunda jest drewnianą zabawką dla małych dzieci. Tworzące go okrągłe półki mogą stanowić uniwersalne miejsce przechowywania zabawek, zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Przecinają je pionowe ścianki, tworzące szerokie wnęki. Mebel stylistycznie pasuje do pozostałych elementów z kolekcji.

Domek Rotunda to drewniana zabawka dla malucha. Został wykonany na planie koła, służącego za kształt dwóch półek. Elementem łączącym są wykonane z brzozowej sklejki piony, posiadające ozdoby w postaci drzwi oraz okien. Domek ma otwartą strukturę, każda jego część jest tak samo dostępna dla małego użytkownika. Zaokrąglone brzegi półki zostały dodatkowo wygładzone. Mebel może stanowić miejsce przechowywania niewielkich zabawek, po które łatwo sięgnąć. To także doskonała przestrzeń do wielu zabaw, pobudzających wyobraźnię dziecka. Domek wykonano z liściastej sklejki o grubości 10 mm. Stylistyka Domku Rotunda nawiązuje do motywów architektonicznych, charakterystycznych dla pozostałych produktów. Z tego powodu łatwo go łączyć w aranżacje z pokrewnymi mebelkami. Domek montuje się ręcznie bez użycia narzędzi. Elementem spajającym są odpowiednie wycięcia, w które wsuwa się poszczególne części.

Uwaga! Pionowe ścianki przed wycięciem elementów zdobnych ręcznie pomalowano w kolorze niebieskim. Istnieje możliwość zamówienia Domku - Rotundy w innym kolorze z powyższego menu.

Wysokość: 41 cm

Średnica: 50 cm

Termin realizacji 5-6 dni roboczych

Do produkcji zostało wykorzystane drewno, które pochodzi z certyfikowanych o obszarów leśnych.

 Malowane farbami przyjaznymi dla środowiska posiadającymi rekomendację ,,Polskiego Towarzystwa Alergologicznego”.

Projektowane i produkowane w Polsce.

Produkty chronione są jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerami RCD od 005796679-0001 do 005796679-0008.

Domek - Rotunda

Opis

Cechy
zabawka i półka w jednym, zaokrąglone i wygładzone brzegi, 6 stref na dwóch płaszczyznach, montaż bez użycia narzędzi
Wysokość Rotundy
41 cm
Szerokość w podstawie
50 cm