Bujak - Ryba

375,00 zł
Brutto
Kolor boków
Kolor elementów wewnętrznych
Ilość

Bujak Ryba to drewniana zabawka balansująca dla dzieci.  Wewnątrz posiada siedzisko, stabilizujące bawiącego się malucha. Bujak pomaga w rozwoju motoryki dziecka, uczy go koordynacji ruchowej oraz zachowania równowagi.

Bujak Ryba to atrakcyjna wizualnie wersja popularnego bujaka. Ma kształt ryby, składa się z siedziska oraz otaczających go boków, ogona oraz stopnia pod nogi. Całość można wprawić w ruch ciałem dziecka, balansującego wewnątrz zabawki, lub też ruchem z zewnątrz. Bujak w mądry sposób pomaga kształcić motorykę dziecka. Zabawa w nim wspiera koordynację ruchową poprzez uruchomienie mięśni malucha. Pobudza również obszary kory mózgowej, odpowiedzialne za koordynację ruchów oraz integrację wszystkich części ciała. To także doskonały pomysł na uczenie się równowagi poprzez zabawę. Bujak jest przeznaczony dla jednej osoby, jednak poruszając go z zewnątrz można zapewnić zajęcie dwójce maluchów. Zabawa powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej.

Bujak Ryby wykonany jest w całości ze sklejki o grubości 12mm. Produkt jest prosty w montażu, który nie wymaga stosowania jakichkolwiek narzędzi. Poszczególne elementy nakładają się na siebie w pasujące otwory. Malowanie oraz wygładzanie boków Ryby odbywa się ręcznie.

Wymiary boków: wysokość 55 cm, szerokość 32 cm, długość 80 cm

Wymiary siedziska: szerokość 29, głębokość 32 cm, wysokość oparcia 46 cm

Termin realizacji 5-6 dni roboczych

Bujak - Ryba

Opis

Cechy
zabawka balansująca, stabilny bujak, dla jednej osoby, prosty montaż bez narzędzi, wygładzone i zaokrąglone boki, wybór koloru
Wymiary boków
wysokość: 55 cm; szerokość: 32 cm; długość: 82 cm
Wymiary siedziska
szerokość: 29 cm; głębokość: 30 cm; wysokość oparcia: 46 cm

Zobacz także