Edukacyjny parawan

225,00 zł
Brutto

Fantastyczna edukacyjna zabawka dla Dziecka. Wykonana z naturalnego drewna. To kompletny zestaw do zabawy w przeplatanie i układanie. Ćwiczy małą motorykę i sprawia dużą frajdę podczas użytkowania. Składa się z dwóch połączonych ze sobą części w naturalnym kolorze drewna.

Ilość

Parawan Edukacyjny jest świetną zabawą w przeplatanie i układanie. Poprawia koncentrację dziecka, motorykę małą a przede wszystkim sprawia mu wielką frajdę. Zabawka składa się z dwóch części. Pierwszy element służy do przewlekania sznurka przez dostępne dziurki. Drugi posiada kołki do nakładania klocków. Obie części są na stałe połączone.

Parawan Edukacyjny to wielkie wyzwanie dla małych paluszków. Dwuczęściowa, drewniana zabawka zapewnia edukację poprzez zabawę. Ćwiczy małą motorykę, czyli zdolności, które nie są wrodzone, tylko nabyte. Warto je pobudzać i doskonalić. Przydadzą się podczas codziennych czynności, jak ubieranie się, toaleta, wiązanie butów oraz czesanie włosów. Sprawne dłonie łatwiej również opanują umiejętności pisania i rysowania. Mała motoryka wspomaga także rozwój mowy i właściwą artykulację. Parawan edukacyjny to dwie części. Lewa strona służy do przeplatania sznurka, usztywnionego gumą, przez dostępne dziurki. Tym sposobem kamienica może zyskać okna lub drzwi. Czynność ta uczy koncentracji oraz logicznego myślenia. Część druga składa się z kołków, na które nakłada się klocki lub naciąga gumki recepturki. W zestawie są 4 rodzaje klocków z wyciętymi dziurkami: 10 x prostokąt, 4x trójkąt, 4x półkole, 6x kwadrat oraz gumki recepturki. Z dostępnych 34 elementów można tworzyć okienka i drzwi, nawiązując do kształtu parawanu - Kamienic, lub też dowolnych motywów, jakie wybierze sobie dziecko. Podczas zabawy należy je utrzymać w pionie, co ułatwia przewlekanie.

Wykonany jest ze sklejki o grubości 12mm, w jego skład wchodzi: 24 klocki, 3 sznurki, 10 gumek recepturek.

Dostępny kolor: naturalne drewno

Wysokość Edukacyjnego parawanu: 54 cm

Szerokość jednej części: 34 cm

Termin realizacji 5-6 dni roboczych

Do produkcji zostało wykorzystane drewno, które pochodzi z certyfikowanych o obszarów leśnych.

 Malowane farbami przyjaznymi dla środowiska posiadającymi rekomendację ,,Polskiego Towarzystwa Alergologicznego”.

Projektowane i produkowane w Polsce.

Produkty chronione są jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerami RCD od 005796679-0001 do 005796679-0008.

Edukacyjny parawan

Opis

Wysokość
54 cm
Szerokość
34 cm (jednej części)
Waga [kg]
3
Cechy
zabawka drewniana, dwuczęściowa, ruchome skrzydła, łatwe przechowywanie, w zestawie: klocki, sznurki, gumki, natulanle drewno