Skrzynia

245,00 zł
Brutto

Skrzynia na drobiazgi służy jako miejsce przechowywania dziecięcych skarbów. Łatwo ją otworzyć unosząc wieko do góry. Mebel można wstawić do pokoju dziecięcego lub innego pomieszczenia. Nadaje się także do chowania butów. Niskie wieczko świetnie sprawdza się w roli siedziska, stabilizującego dziecko podczas zakładania elementów garderoby. Skrzynia wykonana jest ze sklejki. Jej poszczególne elementy można samodzielnie złożyć. Istnieje możliwość wygrawerowania imienia dziecka na meblu.

Kolor
Ilość

Skrzynia to uniwersalny mebel, który sprawdzi się w każdym pokoju dziecięcym. Można do niej schować zabawki, klocki oraz wiele innych drobiazgów. Nadaje się również do przechowywania butów w przedpokoju. Niski, stabilny mebel spełnia także funkcję siedziska, na którym dziecko może zakładać elementy garderoby.

Skrzynia jest spełnieniem marzeń malucha o prywatnym kuferku do przechowywania skarbów. Łatwo ją otworzyć poprzez uniesienie wieka do góry. Mebel stanowi świetny schowek do trzymania ulubionych zabawek, pluszaków lub mniejszych elementów. Można go wstawić w dowolną część pokoju dziecięcego jak również innego pomieszczenia, gdzie znajdują się przedmioty, należące do naszej pociechy. Skrzynia nadaje się również do przechowywania butów, sezonowych lub codziennych. Jej stabilne wieko to doskonałe siedzisko dla dziecka, zakładającego ubranie wierzchnie lub buty. Pokrywa skrzyni jest umieszczona na wysokości 28 cm, porównywalnej do niskiego taboretu lub ławeczki. Całość wykonano ze sklejki, montowanej bez użycia elementów mocujących, jak kołki. Skrzynia jest prosta w montażu, można ją wielokrotnie składać i rozkładać. Posiada dwa otwory po bokach, ułatwiające przenoszenie w wybrane miejsce.

Mebel jest dostępny w różnych kolorach. Istnieje możliwość spersonalizowania skrzyni poprzez wykonanie grawerunku z imieniem dziecka. Zarówno na pokrywie mebla, jak i jej boku. Wykonana jest w całości ze sklejki 12 mm.

Wysokość: 28 cm

Szerokość: 44,5 cm

Głębokość: 37,5 cm

Termin realizacji 5-6 dni roboczych

Do produkcji zostało wykorzystane drewno, które pochodzi z certyfikowanych obszarów leśnych.

 Malowane farbami przyjaznymi dla środowiska posiadającymi rekomendację ,,Polskiego Towarzystwa Alergologicznego”.

Projektowane i produkowane w Polsce.

Produkt chroniony jako wzór wspólnotowy, zarejestrowany w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) pod numerem RCD 005796679-0004.

Skrzynia

Opis

Wysokość
28 cm
Szerokość
44,5 cm
Głębokość
37,5 cm
Cechy
stabilne wieko-siedzisko, prosta w montażu, wybór koloru, możliwość grawerunku